Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Numer na dom - Przepisy


1.

Tablice adresowe należy umieszczać na ścianach budynków, na wysokości 2,5-3 metrów od poziomu chodnika

2.

 

Tablice adresowe umieszczamy w miejscu dobrze widocznym od strony ulicy, najlepiej w rejonie wejścia głównego
3.

W przypadku budynków o fasadach dłuższych niż 50m i krótszych niż 100 m, należy umieszczać dwie tablice adresowe - na początku i na końcu fasady budynku. W przypadku budynków dłuższych niż 100m należy umieszczać tablice na każdym pięćdziesięciometrowym odcinku na początku oraz na końcu oraz w rejonie wejść głównych

4.

Na wolnostojących budynkach jedno lub wielorodzinnych o fasadach krótszych niż 50m tablice adresowe montujemy w narożniku budynku, który jest najlepiej widocznych od strony dojazdu lub ulicy. W miarę możliwości tablice adresowe powinny sąsiadować z fasadą budynku, w której umieszczone są wejścia. W przypadku gdy fasada budynku zawierająca wejścia przekracza 50m długości, tablice adresowe należy umieścić na dwóch narożnikach, które są najlepiej widoczne  od strony dojazdu lub ulicy.W miarę możliwości tablice adresowe powinny sąsiadować z fasadą budynku, w której są umieszczone wejścia. W przypadku, gdy fasada budynku zawierająca wejścia przekracza 50m długości, tablice adresowe należy umieszczać na tych dwóch narożnikach, które są najlepiej widoczne od strony dojazdu lub ulicy. Ponadto, na każdym 50m odcinku długości fasady zawierającej wejścia należy umieszczać po jednej tablicy, oraz na początku i końcu budynku.

5.

W przypadku, gdy na narożniku budynku wisi tablica z nazwą ulicy, najbliższą tablicę adresową należy umieszczać w odległości nie bliższej niż 2m od jej krawędzi.

6.

Powierzchnia wokół tablicy powinna być wolna od nośników reklam w odległości 1,2m od jej krawędzi.

7. Wielkość tablicy powinna być uzależniona od wielkości budynku, szerokości ulicy i charakteru drogi oraz od miejsca, gdzie była umieszczona dotychczasowa tablica.

Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji

Obsluga sklepu:

507 739 297


Serwis polecany przez: Najlepsze Witryny, Polecane Linki, Open Site Directory, Polecane Strony oraz Superkatalog.